facebook
newsletter

 

ANESTEZJOLOGIA

Monitorowanie ICG - Niccomo

monitor serca     Monitor Niccomo jest urządzeniem przeznaczonym do nieinwazyjnego monitorowania parametrów hemo- dynamicznych w tym rzutu serca przy użyciu metody kardiografii impedancyjnej (ICG) oraz opcjonalnego, dostępnego wyłącznie w wersji małoinwazyjnej, wkłucia do tętnicy promieniowej i pomiaru ciśnienia tętniczego krwi (IBP).

Zobacz szczegółowy opis produktu


Monitorowanie ICG - Cardioscreen 2000

monitor     CardioScreen 2000 jest modułowym systemem monitorowania ICG. Urządzenie wymaga podłączenia do monitora zewnętrznego i może być używane z medycznym tabletem lub panelem PC dostępnymi w ofercie.

Zobacz szczegółowy opis produktu


Monitorowanie IKG - Cardioscreen 1000

monitor     CardioScreen 1000 jest kompaktowym i przenośnym systemem monitorowania IKG, którego wszechstronność i niska waga pozwala na wykonywanie pomiarów w dowolnym miejscu. CardioScreen 1000 znajduje zastosowanie w medycynie sportowej, w prywatnej praktyce lekarskiej, publicznej przychodni jak również w domu. Oprogramowanie znanego na całym świecie Niccomo zostało przenisione do urządzenia CardioScreen 1000, które za pomocą złącza USB współpracuje z tabletem, laptopem lub komputerem i nie potrzebuje dodatkowego żródła zasilania.

Zobacz szczegółowy opis produktu


Urządzenie do znakowania - Labelkit

sprzęt medyczny     Metkownica Labelkit jest systemem złożonym z samozasobowych wkładek z nadrukowanymi etykietami, które pozwalają na łatwą klasyfikację leków i tym samym zwiększają bezpieczeństwo pacjentów. Naklejki zgodne są z międzynarodowym kodem koloru, który odpowiada konspektowi międzynarodowych wytycznych proponowanych przez Amerykańskie Stowarzyszenie Analiz i Materiałów D4777-94. System ten zaadoptowano jako standardowy i jest on rekomendowany przez Główne Stowarzyszenie Anestezjologiczne (Wielka Brytania, Francja ,Włochy, Australia, Kanada.)

Zobacz szczegółowy opis produktu


System ogrzewania pacjenta - Cocoon

ocieplanie pacjęta     Cocoon to system konwekcyjnego ogrzewania ciepłym suchym powietrzem zawierający sterowaną za pomocą mikroprocesora dmuchawę CWS 4000 oraz szeroką gamę koców stosowanych podczas opieki nad pacjentem i odpowiedzialnych za utrzymanie kontrolowanej temperatury ciała (normotermia).

Zobacz szczegółowy opis produktu


Sprzęt jednorazowego użytku

jednorazowe    
Sprzęt jednorazowego użytkuZobacz szczegółowy opis produktu


Materiały opatrunkowe

opatrunki    
Materiały opatrunkowe i opatrunki specjalistyczneZobacz szczegółowy opis produktu


Rękawice chirurgiczne i diagnostyczne

rękawice    
Rękawice chirurgiczne i diagnostyczneZobacz szczegółowy opis produktu


Środki dezynfekcyjne

dezynfekcja    
Środki dezynfekcyjneZobacz szczegółowy opis produktu


Odzież ochronna i wyroby chłonne

odzież ochronna    
Odzież ochronna i wyroby chłonneZobacz szczegółowy opis produktu

  • Żak-med
  • marki
  • marki
  • marki
  • partnerzy
  • loga